Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання методичної студії вчителів біології 9 класу шкіл Гусятинського району

Відбулося засідання методичної студії вчителів біології 9 класу шкіл Гусятинського району на тему: «Формування біологічної компетентності дев`ятикласників під час виконання практичних і лабораторних робіт»

 

 

 

Відповідно до плану роботи Гусятинського районного методичного кабінету на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Постолівка відбулося засідання методичної студії вчителів біології 9 класу Гусятинського району на тему: «Формування біологічної компетентності дев`ятикласників під час виконання практичних і лабораторних робіт».

 

В інформаційній частині методист Янюк І.Я. ознайомила присутніх з питанням «Формування біологічної компетентності учнів в умовах упровадження нової програми».

 

Після цього запрошені відвідали урок біології в 9 класі на тему: «Одномембранні органели, їх будова і функції», який провела вчителька вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель» Гриньків М.М.

 

У  практичній частині  Максимчук Н.І., вчитель  біології  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ»  м.Хоростків поділилася з  колегами  досвідом з підготовки і проведення практичних і контрольних робіт з біології за  І семестр.

 

У ході роботи вчителі ознайомилися з підручниками з біології для 9 класу, висловили свої побажання щодо форми і тематики наступного заняття.« повернутися до списку новин