Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Підсумкова онлайн-нарада вчителів початкових класів із впровадження інтегрованого курсу «Культура добросусідства» для НУШ

15 вересня 2020 року відбулася підсумкова онлайн-нарада для вчителів початкових класів, які пройшли навчання з впровадження інтегрованого курсу «Культура добросусідства» для Нової української школи

 

 

 

15 вересня 2020 року відбулась підсумкова онлайн-нарада для вчителів початкових класів, які пройшли навчання з впровадження інтегрованого курсу «Культура добросусідства» для Нової української школи, у якій взяли участь педагоги початкової освіти Гусятинського району: Ганна Хороленко, Любов Сеньків (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне), Ольга Хомів (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–ДНЗ» с.Мала Лука), Софія Цимбал, Марія Сідляр (ЗОШ І-ІІ ст. с.Зелене).

Очне навчання відбулося в липні 2020 року в рамках реалізації проекту «Сприяння розвитку активного громадянства, толерантності та порозуміння в освітніх закладах і громадах України» Інформаційно-дослідного центру «Інтеграція та розвиток» у співпраці з Тернопільським ОКІППО за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні та на виконання листа МОН України від 17.07.2020 р. №1/9-384. Команда сертифікованих тренерів презентували методику викладання курсу «КД», підвищували професійні компетентності учасників авторського методичного семінару-тренінгу.

На підсумковій онлайн-нараді спікери Світозара Хома та Марія Голуб, Оксана Мочук надали корисні практичні поради щодо використання матеріалів курсу під час навчальних занять з предмета «Я досліджую світ», користування програмою Google Meet  в період дистанційного навчання.

За результатами навчання учасники отримали сертифікат  про підвищення кваліфікації.« повернутися до списку новин