Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний день миру в навчально-виховних закладах Гусятинського району

Школярі та вихованці позашкільних закладів Гусятинського району долучилися до Всеукраїнського флеш мобу «Голуб миру»
 
 
 
 
 
 
 

 

У день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний день миру. Адже тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави.
 
Цього року  Міжнародний день миру святкуємо 21 вересня.
 
Учнівська молодь району провела акції та гучно заявила про своє бажання – бажання жити в мирній країні, під спокійним небом. У цей день в школах відбулись флеш моби "Дзвін миру" та «Голуб миру». Дзвоники миру на шкільних подвір’ях перегукувались зі "Дзвоном миру", який у цей же день і час пролунав біля штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.
 
Школярі та вихованці позашкільних закладів також долучилися до Всеукраїнського флеш мобу «Голуб миру». Вони створювали фігури голубів, роздавали жителям своїх сіл та міст символи – голуби із побажаннями миру та добра, зображували у малюнках прагнення миру для України.
 
У цей день всі ми маємо усвідомити важливість єдності, цілісності та взаємозалежності сучасного світу.

 « повернутися до списку новин