Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про шкільний народознавчо-краєзнавчий музей в ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці

06 грудня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці побували журналісти телеканалу ІСТV, щоб зробити репортаж про шкільний народознавчо-краєзнавчий музей

 

 

 

 

Народ, який не пам’ятає свого минулого, немає майбутнього. Історія нашого рідного міста представлена у шкільному народознавчо-краєзнавчому музеї. Протягом багатьох років учнівський та педагогічний колективи, мешканці міста долучалися до збору експонатів, які розповідають про життя наших предків, їх побут, звичаї, традиції. Кожен із них є своєрідним оберегом, адже створювався з добрими помислами, для своєї родини, для добрих та корисних справ.

 

Із задоволенням музей відвідують самі копичинчани, гості школи, міста. А 6 грудня 2017 року у нас в гостях побували журналісти телеканалу ІСТV, щоб зробити репортаж про наш музей. Директор школи Хорощак Н.С. презентувала основні тематичні експозиції музею, розповіла чим він живе сьогодні і як ця спадщина використовується учнями та вчителями під час освітнього процесу. Керівник музею Кузик З.І. презентувала історію окремих експонатів, адже усі вони пов’язані з конкретними людьми, розказала про значення символіки у вишиванках і про силу їх впливу на долю людини. А про ідею створення музею, шлях його зародження, людей, завдяки яким він сьогодні «живе», розповів його засновник – фотограф, журналіст, член Національної спілки журналістів України – Островський Р.К.

 

Народознавчо-краєзнавчий музей – це наша гордість. І нам дуже хочеться, цим поділитися з іншими. Будемо раді вітати усіх у нашому музеї!

 

Директор школи Хорощак Н.С.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин