Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів математики і фізики

30 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Постолівка Гусятинського району (директор Пелешок І.І.) проведено семінар-практикум вчителів математики і фізики з теми «Компетентність особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів»

 

 

 

30 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Постолівка Гусятинського району (директор Пелешок І.І.) проведено семінар-практикум вчителів математики і фізики з теми «Компетентність особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів».

З питання формування в учнів предметних компетенцій шляхом використання інноваційних педагогічних технологій на уроках фізики і математики виступив Пилипчук В.П., методист Гусятинського РМК з математики і фізики.

Учасники семінару-практикуму відвідали відкритий урок у 6 класі «Розв’язування задач з теми «Відношення і пропорції» вчителя математики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Постолівка Лахман О.С.

Також Лахман О.С. поділилася з колегами власним досвідом роботи «Компетентність особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів».

Про проведення кейс-уроків математики. розповів методист РМК з математики і фізики Пилипчук В.П.,

На завершення засідання проведено круглий стіл з питань методичної роботи в навчальному закладі.

 

Пилипчук В.П., методист РМК з математики і фізики« повернутися до списку новин