Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови

Відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови на тему: «Шляхи підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи. Підготовка школярів до ДПА та ЗНО з німецької мови»

 

 

 

 

 

Відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови на тему: «Шляхи підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи. Підготовка школярів до ДПА та ЗНО з німецької мови». 

У своєму виступі методист з іноземних мов Гусятинського районного методичного кабінету Гулик А.Т. акцентувала увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного  викладання німецької мови, впровадженні змін у іншомовній освіті, суті рефлексії та формувального оцінювання навчальних досягнень учнів, важливості впливу вчителя на розвиток у школярів позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та формування здатності і  готовності до іншомовного навчання впродовж життя, а також особливостях підготовки та проведення державної підсумкової атестації та ЗНО з німецької мови у 2019 році.

Досвідом роботи, власними напрацюваннями з проблем поділилися творчо працюючі вчителі англійської мови району. В ході творчого звіту вчитель іноземних мов ЗОШ І-ІІ. ст. с. Глібів Ковальчук Н.В. поділилася з присутніми своїм досвідом роботи з проблеми «Комунікативний підхід до вивчення іноземної мови як джерело її оптимізації у навчально-виховному процесі».  Душніцька І.І., вчитель англійської та німецької мов ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці виступила перед учасниками семінару з проблеми «Використання навчальної гри як ефективного способу активізації пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення німецької як другої іноземної мови». Блащак М.П., вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІ ст. с. Самолуски подідилася з педагогами району своїми напрацюваннями з проблеми: «Використання ігрових технологій навчання на початковому етапі вивчення німецької мови» та продемонструвала вчителям цікаві форми роботи.

В заключній частині було підведено підсумки роботи та вироблено методичні рекомендації для вчителів іноземних мов району.« повернутися до списку новин