Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Герої не вмирають! Вони житимуть у наших душах, торкаючись заповідних струн наших сердець…

У ці скорботні дні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні. В закладах освіти району проведено заходи просвітницького і виховного змісту, присвячені учасникам Революції Гідності

 

 

 

 

У ці скорботні дні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні. Минає 4 роки з тих трагічних подій 18-20 лютого, під час яких було вбито найбільшу кількість мирних мітингувальників – учасників Революції Гідності.  

 

 

У закладах освіти району проведено заходи просвітницького і виховного змісту, присвячені Героям Небесної Сотні, учасникам Революції Гідності: лінійки-реквієми «Герої не вмирають!», флеш моби «Вони тримають небо», поетично-музичні композиції; організовано тематичні виставки у бібліотеках та перегляд документальних фільмів.

 

 

 

 

 

Одна із сторінок, яку підготували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Коцюбинці (колишні випускники НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» ім. Володі Труха с.Жабинці), була присвячена Володі Труху, відважному герою, який неодноразово бував на Майдані під час Революції Гідності і загинув у бою, захищаючи Донецький аеропорт.

 

 

 

У ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Яблунів виховний захід "Герої не вмирають" відвідали учасники протистоянь на Майдані та воїни, котрі перебували у зоні бойових дій, а саме М.Пиріжок, В.Балабух, С.Ядловський, а також дружина воїна АТО О.Третяка, який зараз знаходиться на Сході України.

 

 

 

Учні та вчителі шкіл, вихованці і їх наставники закладів позашкільної освіти долучилися до мітингів-реквіємів, які проходили у населених пунктах нашого району. Усі присутні молилися за загиблих та ще раз згадали подвиг Героїв Небесної Сотні.

 

 

Герої не вмирають! Вони житимуть у наших душах, торкаючись заповідних струн наших сердець…

 « повернутися до списку новин