Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Навчальний практикум вчителів 2-х класів

10 листопада 2017 року відбувся навчальний практикум вчителів 2-х класів закладів загальної середньої освіти Гусятинського району з теми «Використання рухомих картин як засіб підвищення продуктивності та ефективності  навчальних занять»

 

 

10 листопада 2017 року на базі районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся навчальний практикум вчителів 2-х класів закладів загальної середньої освіти Гусятинського району з теми «Використання рухомих картин як засіб підвищення продуктивності та ефективності  навчальних занять».

 

 

У теоретичному модулі заняття Мельничук Р.Б., методист з початкової освіти райметодкабінету, провела презентацію «Ключові новели нового Закону України «Про освіту» для реформи шкільної освіти» та довела до відома присутніх лист Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017року № 1/9-554 "Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”, порекомендувавши обговорити зміст документа на засіданнях шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

 

 

 

Руслана Бориславівна акцентувала увагу педагогів на інтеграційних засадах побудови освітнього процесу в початкових класах на сучасному етапі та провела експрес-інформацію про ІІІ Всеукраїнський Інтернет-конкурс «Учитель року – 2018» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК» ( www.kolosok.org.ua ).

  

 

Гладій Г.І., вчитель 2-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків та Коханська М.Є., вчитель 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів проінформували щодо актуальних аспектів організації освітнього процесу  в початковій школі в рамках проходження підвищення кваліфікації при Тернопільському ОКІППО.

 

 

 

У практичному модулі навчального практикуму Пиріжок О.Л., вчитель 3-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці, продемонструвала прийом моделювання змісту твору на уроці літературного читання» за допомогою «рухомих картин», залучивши вчителів другокласників до активної діяльності.

 

 

 

 

 

Запрошена на заняття методичного практикуму Грунська Н.С., методист з дошкільної освіти райметодкабінету, провела цікавий пізнавальний майстер-клас із виготовлення виробу з кольорового паперу «Осінні мотиви».

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин