Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестування

Український центр оцінювання якості освіти презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування. В УЦОЯО зазначають, що ролик дозволить майбутнім учасникам розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО

 

 

 

Хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.

Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Посилання на відео

Просто про ЗНО-2020

 

Упродовж останнього місяця Ви маєте можливість навчатися та отримувати необхідні знання у зручний для Вас час і спосіб!  Пропонуємо Вам розширити коло своєї обізнаності й ознайомитися з матеріалами щодо проведення ЗНО на YouTube каналі Українського центру оцінювання якості освіти

YouTube канал Українського центру оцінювання якості освіти

 « повернутися до списку новин