Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум для вчителів біології області

18 квітня 2018 року проведено обласний семінар-практикум вчителів біології з теми: «Реалізація компетентнісного підходу та формування дослідницьких умінь і навичок учнів у позакласній роботі з біології»

 

 

 

18 квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці (дир. Білик Л.В.) проведено обласний семінар-практикум вчителів біології з теми: «Реалізація компетентнісного підходу та формування дослідницьких умінь і навичок учнів у позакласній роботі з біології».

 

У роботі семінару-практикуму взяли участь Петровський О.М., директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, Черняк В.М., доктор біологічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри змісту та методики навчальних предметів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Турчин О.В., методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Цвігун Г.Й., завідувач Гусятинського райметодкабінету, Янюк І.Я., методист районного методичного кабінету.

 

Учасники семінару обговорювали наукові основи створення і функціонування шкільних дендраріїв, організацію дослідницької діяльності школярів. Варениця Л.М., учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці, поділилася досвідом щодо підготовки хризантем до живцювання і розмноження їх у закритому ґрунті та на пришкільній ділянці, а вчитель хімії цієї школи Балик З.Д. презентувала свої роботу з підготовки квітників до висадки квітів.

 

Патола Т.І., методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти провела для учасників семінару-практикуму майстер-клас з формування крони плодових, декоративних дерев і кущів та живцювання квіткових рослин.« повернутися до списку новин