Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів та методистів з початкової освіти районних методичних кабінетів

19 жовтня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів та методистів з початкової освіти районних методичних кабінетів

 

 

 

19 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів та методистів з початкової освіти районних методичних кабінетів з теми «Роль і місце способів інтеграції у початковій школі».

 

Докладний виступ директора школи Хорощак Н.С. про досягнення учнівського та педагогічного колективів, продемонстрований відеоролик про навчальний заклад, вітання учасників учнями 3-Б класу (класний керівник Сокіл Л.В.), гімн школи написаний педагогами (слова Іванкова В.С., музика Підклодної І.М.) виконаний вокальним ансамблем «Старшокласник» (музичний керівник Соколовська Н.З.), створили урочистий настрій.

 

Цвігун Г.Й., завідувач районним методичним кабінетом, проінформувала про системний підхід, напрацьований методистами райметодкабінету, до організації методичної роботи з педагогами, науково-методичний супровід педагогічної діяльності на шляху до формування та вдосконалення їх професійної компетентності.

 

Коненко Л.Б.,  в.о. завідувача відділом дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, керівник обласної творчої групи, зосередила увагу на інтегрованому підході до організації навчального процесу в початковій освіті, акцентуючи на актуальності проведення вчителями інтегрованих, бінарних уроків та уроків з міжпредметними зв’язками.

 

Бінарний урок-подорож з літературного читання, музичного мистецтва та трудового навчання у 4-Б класі «До джерела народної мудрості», майстерно проведений на високому методичному рівні учасником обласної творчої групи Миколаїшин М.І. та вчителем музичного мистецтва Підколодною І.М.,  наповнив усіх зарядом позитивних емоцій.

 

Гості здійснили екскурсію навчальним закладом, з великою цікавістю споглядали цінні експонати у шкільному українознавчо-народознавчому музеї та музеї «Борців за волю України», про які детально розповідала Хорощак Н.С., директор школи.

 

Ліричне спілкування в «Осінньому літературному салоні» торкнуло струни душі кожного з присутніх. Миколаїшин М.І., учасник обласної творчої групи, презентувала освітянській аудиторії сою авторську поетичну збірку «Рідний дивокрай». Учитель початкових класів Велиток О.М., вчитель історії Нечесна Г.Я., запрошені педагоги школи, натхненно декламували свої поезії. Лазорчик І.Б., методист Теребовлянського РМК, також поділилась  «перлинами» своєї творчості. Завершився літературний салон духовною піснею «Дякуєм Тобі, Боже на небі» у виконанні Боднарчук Г.З., керівника шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД, яка чарувала своїм співом і була ведучою цього мистецького заходу.

 

Питання освіти  молодших школярів в напрямі сталого розвитку, глибоко розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Осиф О.С., демонструючи на слайдах презентації досвід роботи та результати діяльності учнів школи.

 

Майстер-клас із виготовлення прикраси інтер’єру «Картина із  старої сумки», майстерно проведений Кибою І.Р., вчителем образотворчого мистецтва, відкрив нові грані творчості та польоту фантазії усіх присутніх.

 

На завершення інтегрованого засідання методист з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. провела методичний коментар щодо інтеграційних засад побудови навчально-виховного процесу в початковій школі та вироблення рекомендацій для колег по фаху з питання ролі та місця і способів інтеграції у початковій школі.

 

Методист початкового навчання Тернопільського ОКІППО Коненко Л.Б., керівник обласної творчої групи, провела експрес-інформацію щодо підготовки майбутніх тренерів для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2018/2019 н.р. та підвела підсумок роботи обласного методичного заходу.

 

⇒Фото з обласної творчої групи« повернутися до списку новин