Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Освітянська мандрівка до Великого Кобзаря і Великого Педагога

15-16 червня 2018 року керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти Гусятинського району відвідали Тарасову могилу у Каневі та школу в селищі Павлиш, у якій «серце віддавав дітям» Василь Олександрович Сухомлинський

 

 

 

15-16 червня 2018 року керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти Гусятинського району відвідали Тарасову могилу у Каневі. У молитві освітяни поклонилися Великому Кобзареві, а слова Шевченкового «Заповіту», який  виконали педагоги, вкотре почули  «лани широкополі, і Дніпро, і кручі». 

 

Дальше освітянський шлях проліг на Кіровоградщину у селище Павлиш до школи, у якій «серце віддавав дітям» Василь Олександрович Сухомлинський, 100-річчя від дня народження якого будемо відзначати у вересні цього року.  Тут освітяни пройшлися шкільними коридорами та подвір’ям, де витає дух Великого Педагога, зустрілися з колишніми учнями, яких він навчав, відвідали музей та поклали квіти на могилі Василя Олександровича. 

 

Духовно та професійно збагачені від «спілкування» з Великими Українцями, освітяни поїхали у місто Умань. Тут зачарував своєю неповторною природною красою Націона?льний дендрологі?чний парк «Софі?ївка» – місце відпочинку, об'єкт природо-заповідного фонду та історико-культурної спадщини України. 

 

Освітяни Гусятинщини повернулися сповнені незабутніх вражень та позитивних емоцій.

 

Поїздка відбулася за сприяння начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. та голови профспілки працівників освіти району Голубовича В.М.« повернутися до списку новин