Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

На базі закладу дошкільної освіти с. Личківці відбулося засідання семінару-практикуму вихователів ЗДО Гусятинського району на тему «Особистісне зростання педагогів в умовах освітнього середовища»

 

 

 

 

 

На базі закладу дошкільної освіти с. Личківці (завідувач Кравець Антоніна Миронівна) відбулося засідання семінару-практикуму вихователів ЗДО на тему «Особистісне зростання педагогів в умовах освітнього середовища».

Захід розпочала керівник закладу. Антоніна Миронівна ознайомила присутніх із діяльністю  дитячого садка, представила колектив у вигляді  презентації.

Учасники семінару переглянули інтегроване заняття-квест у старшій групі на тему: «Подорож у країну «ДОБРА» (вихователь Мигаль Іванна Іванівна та музичний керівник Швидак Надія Богданівна).

Із міні-лекцією «Зображувальна діяльність у закладу дошкільної освіти» перед вихователями виступила Грунська Надія Степанівна, методист з дошкільної освіти  Гусятинського районного методичного кабінету.

Учасники методичного засідання у практичній частині ознайомилися із нетрадиційними техніками малювання, їх методикою. Також вихователі могли практично спробувати такі нетрадиційні техніки малювання як «Ниткографія», «Мильний живопис», «Малювання сухою манкою».

Методистом РМК підведено підсумки заходу та учасниками вироблено  методичні рекомендації щодо використання нетрадиційних технік малювання у закладі дошкільної освіти для особистісного зростання педагогічної діяльності.« повернутися до списку новин