Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Шляхи підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи

На базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці відбулося заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Шляхи підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

На базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці відбулося заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Шляхи підвищення ефективності іншомовної освіти в умовах Нової української школи».

У своєму виступі методист з іноземних мов районного методичного кабінету Гулик А.Т. зосередила увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного  викладання англійської мови, особливостях підготовки та проведення державної підсумкової атестації та ЗНО з англійської мови у 2019 році.

В практичній частині вчителі спостерігали та обговорювали відкритий урок англійської мови у першому класі (вчитель Сулятицька М.І.) та виховний захід на англійській мові (вчитель Богоніс Г.Г), майстерно проведені вчителями НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці.

Досвідом роботи, власними напрацюваннями з проблем поділилися творчо працюючі вчителі англійської мови району. Танькова О.М., учитель англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці виступила перед учасниками семінару з проблеми «Сучасні підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках іноземної мови. Сприяння розвитку життєвих компетентностей та вмінь учнів Нової української школи у світі, що змінюється». Левицька А.О., учитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гримайлів поділилася з педагогами досвідом роботи з проблеми «Комунікативно-діяльнісний підхід до вивчення англійської мови в початковій школі у світлі вимог Нової української школи» та продемонструвала відео фрагменти власних уроків.

В заключній частині було підведено підсумки роботи семінару та вироблено методичні рекомендації для вчителів іноземних мов району.« повернутися до списку новин