Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Обласний семінар-практикум вчителів біології

30 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці (дир. Білик Л.В.) проведено обласний семінар-практикум вчителів біології з теми: «Реалізація компетентнісного підходу та формування дослідницьких умінь і навичок учнів у позакласній роботі з біології»

 

 

 

 

30 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці (дир. Білик Л.В.) проведено обласний семінар-практикум вчителів біології з теми: «Реалізація компетентнісного підходу та формування дослідницьких умінь і навичок учнів у позакласній роботі з біології».

У роботі семінару-практикуму взяли участь Петровський О.М., директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, Черняк В.М., доктор біологічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри змісту та методики навчальних предметів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Яценко Д.С., методист, в.о. завідувача лабораторією науково-дослідницької роботи та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, Криховець-Хом`як Л.Я., методист ТОКІППО, Патола Т.І., методист ТОКІППО, Цвігун Г.Й., завідувач Гусятинського райметодкабінету, Янюк І.Я., методист районного методичного кабінету.

Петровський О.М., директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, висвітлив питання «Стан та перспективи розвитку природничої освіти в умовах сучасних освітніх змін», Яценко Д.С., методист, в.о. завідувача лабораторією науково-дослідницької роботи та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, запросила присутніх до обговорення питання організації дослідницької діяльності учнів закладів загальної середньої освіти.

Учасники семінару  взяли участь в роботі майстер-класів «Підготовка квітників до висадки квітів у весняний період», «Очищення та пакетування насіння однорічних квітково-декоративних рослин», «Формування крони плодових, декоративних дерев і кущів та живцювання квіткових рослин», які підготували і провели Патола Т.І., методист ТОКІППО, Черняк В.М., доктор біологічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри змісту та методики навчальних предметів ТОКІППО.

Присутні ознайомилися з виставкою сортів яблук, вирощених в садах місцевого  ФГ «Топаз», одержали в подарунок пакетики насіння однорічних квітково-декоративних рослин і саджанці абрикосів.

 

Янюк І.Я., методист РМК з біології« повернутися до списку новин