Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи «Україна – країна нескорених!»

До Дня Гідності та Свободи, однієї із знакових дат в історії України, в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці Гусятинського району провели виховний захід «Україна – країна нескорених!»

 

 

 

 

До Дня Гідності та Свободи - однієї із знакових дат в історії України, в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району учні 8 класу з класним керівником Міходуєм І.В. та педагогом-організатором Храпливою А.П. підготували виховний захід «Україна – країна нескорених!». Школярі згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
 

Учитель історії Вітко Л.Б. розповіла присутнім про події восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 роках і побажала всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.


Після виховного заходу усі учні школи взяли участь у флеш мобі «День Гідності і Свободи – крок у Європу», виклавши тризуб запаленими свічками в пам'ять Небесної Сотні та загиблих за гідність та свободу в Україні.« повернутися до списку новин