Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Навчальний практикум вчителів 3-х класів

Проведено районний навчальний практикум вчителів 3-х класів з теми «Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з молодшими школярами»

 

 

 

20 лютого 2018 року на базі Гусятинського РЦДЮТ проведено районний навчальний практикум вчителів 3-х класів з теми «Впровадження технології  розвитку критичного мислення в практику роботи з молодшими школярами».

 

На початку методичного заходу педагоги хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні.

 

У теоретичному модулі засідання Мельничук Р.Б., методист з початкової освіти райметодкабінету, провела діагностичне опитування «Яке мислення вважаємо критичне?», надала методичний коментар з питання організації навчання критичного мислення у третьокласників, структури та розподілу методів розвитку критичного мислення згідно з етапами уроку.

 

У практичному модулі  практикуму вчитель 3 класу ЗОШ І-ІІІ с. Раштівці Гуменюк О.В. заінтригувала аудиторію підбіркою нестандартних тестових методик щодо визначення гнучкості розуму, стресостійкості, самооцінки особистості, особливостями розвитку пізнавальних процесів у молодших школярів. Поточняк С.Р., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів, промоделювала використання прийомів «фішбоун» та «Кубик «Блума» на уроках природознавства, за матеріалами вебінару під час Інтернет-марафону Видавничої групи «Основа».

 

Також поширили свої методичні напрацювання педагоги: Калита Г.С., вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів, презентувала укладений нею порадник «Цікавинки на уроках з основ здоров’я». Учитель ЗОШ І-ІІІ ст. с.Коцюбинці Пастушин О.С. зацікавила інформацією про спільну проектну діяльність колег по фаху  та своїх учнів упродовж трьох років.

 

У підсумку навчального практикуму Мельничук Р.Б. акцентувала увагу на активному впровадженні технології розвитку критичного мислення в практику роботи вчителів початкової освіти, як один із запитів Нової української школи.« повернутися до списку новин