Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Шляхи підвищення ефективності викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти

15 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Сидорів відбулося заняття районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Шляхи підвищення ефективності викладання основ здоров’я  в умовах модернізації сучасної освіти»

 

 

 

15 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Сидорів відбулося заняття районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Шляхи підвищення ефективності викладання основ здоров’я  в умовах модернізації сучасної освіти».

 

У процесі роботи вчителі  обговорили питання сучасних підходів до організації навчально-виховного процесу з основ здоров’я у школі  у контексті Концепції «Нова українська школа» (Гулик А.Т., методист РМК).

 

Особливу увагу у роботі методичного об’єднання було приділено питанню використання інформаційно-комунікаційних технологій  на уроках основ здоров’я як засобу підвищення мотивації та якості навчання учнів, досвідом застосування якого поділилася Панасюк І.В., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Сорока. Крім того, Ірина Володимирівна продемонструвала особистий блог та розповіла колегам про його використання у  навчально-виховному процесі.

 

У практичній частині заняття вчителі відвідали  та проаналізували відкритий урок з  основ здоров’я у 8 класі, проведений  вчителем ЗОШ І-ІІ ст. с. Сидорів Верлею О.С.

 

Голова методоб’єднання, вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці Василькевич С.І. розповіла педагогам про інтеграцію курсу «Вчимося жити разом» у предмет «Основи здоров’я» та провела вступний тренінг по курсу для  роботи з учнями 5-9 класів.« повернутися до списку новин