Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти

23 жовтня 2018 року на базі Постолівського закладу дошкільної освіти  «Казка» відбувся семінар-практикум керівників ЗДО Гусятинського району на тему: «Культура взаємодії та спілкування, які впливають на успішне управління колективом сучасного закладу дошкільної освіти»

 

 

 

 

23 жовтня 2018 року на базі Постолівського закладу дошкільної освіти  «Казка» відбувся семінар-практикум керівників ЗДО Гусятинського району на тему: «Культура взаємодії та спілкування, які впливають на успішне управління колективом сучасного закладу дошкільної освіти».

Герасимович Ірина Степанівна, вихователь закладу разом із дошкільнятами та учасниками семінару-практикуму розпочали захід спільною молитвою до Матері Божої.

Бабій Марія Володимирівна, завідувач закладу дошкільної освіти ознайомила керівників із роботою дитячого садка у вигляді презентації. Також продемонструвала особистий проект сімейного досвіду «Виховання дитини».

Учасники семінару переглянули виховний захід старшої групи «О, Мати Божа, Україну збережи!» (вихователь Герасимович Ірина Степанівна) .

Методистом з дошкільної освіти Гусятинського районного методичного кабінету Грунською Надією Степанівною проведено тренінг на тему «Культура взаємодії та спілкування, які впливають на успішне управління колективом закладу дошкільної освіти», де керівники активно та творчо працювали у групах, виконуючи такі вправи, як «Згуртований колектив закладу дошкільної освіти», «Новачок у колективі», «Спілкування з агресивним співрозмовником», «Продовж речення», «Ефективний управлінець» тощо.

 

Грунська Н.С., методист з дошкільної освіти Гусятинського РМК« повернутися до списку новин