Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

З Днем працівників освіти!

Щиросердечно вітаємо із професійним святом – Днем працівників освіти!

 

 

 

 

Шановні освітяни!

 

Щиросердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

 

Учитель – це покликання і невтомна щоденна праця. Наше суспільство довірило Вам свій найцінніший скарб – дітей і молодь. У Ваших руках і доля  кожної особистості, і доля держави. Від Вашої праці, у значній мірі, залежить   не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні  цінності будуть  успадковані майбутніми поколіннями.

Це Ви, учителі, розкриваєте перед своїми вихованцями світ знань, плекаєте  з них людину добру, чесну, працелюбну, виховуєте патріотів України. Саме Ви, педагоги, розпочинаєте реформу, яка на десятиріччя визначить освітній ландшафт України. Ви будуєте суспільство освіченого загалу, суспільство високої культури і рівних можливостей.

Шановні колеги, посміхнімося один одному у цей святковий день, з оптимізмом подивімося у день завтрашній. Складний період переживає наша країна, але ці теперішні суспільні негаразди – лише мить на тлі історії. Віримо, що все минеться,  і ми зможемо разом збудувати нову українську державу  з європейськими цінностями.

Хай збуваються мрії,  хай повниться педагогічна скарбниця золотими зернами мудрості, а світло знань і висока духовність осяває життєвий шлях.

Нехай щедрою буде Ваша освітянська нива, невичерпною – скарбниця педагогічної мудрості, безмежними – горизонти професійних планів.

 Нехай любов пронизує всі Ваші думки і дії, щиро даруйте її кожній людині, яку зустрічаєте, і починайте кожний новий день усмішкою. Нехай очі Ваших учнів сяють, і завжди підтримують Вас дитяча любов та довіра.

 

З повагою працівники відділу освіти

Гусятинської райдержадміністрації« повернутися до списку новин