Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

22 серпня 2017 року на базі Гусятинського РЦДЮТ відбулося засідання колегії відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації

 

 


22 серпня 2017 року на базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання колегії відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації з керівниками загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.
 
У колегії взяли участь голова Гусятинської районної державної адміністрації Батіг В.С., голова Гусятинської районної ради Бойчук В.М., заступник голови райдержадміністрації Галябарда Н.В.
 
Про підсумки розвитку освіти району у 2016/2017 навчальному році та реалізацію концептуальних засад Нової української школи доповідала начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. За допомогою слайдів присутнім продемонстровано оновлення матеріально-технічної бази окремих навчальних закладів району – проведення ремонтних робіт, перекриття покрівель, оновлення фасадів, заміна вікон на енергозберігаючі та ін.
 
Методист райметодкабінету з виховної роботи Зубрицька Л.М. проаналізувала стан виховної роботи за 2016/2017 навчальний рік  Доповідач зупинилася на питаннях участі школярів в обласних та районних конференціях, волонтерської діяльності, охоплення учнів роботою у дитячих товариствах, діяльності гуртків, функціонування шкільних музеїв
 
Про організацію навчально-реабілітаційного процесу для учнів з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році інформувала завідувач Гусятинської рйонної психолого-медико-педагогічної консультації Юркевич Н.М.
 
Голова районної ради Бойчук В.В. акцентував увагу на фінансовій затратності галузі освіти, адже фінансування освітніх послуг здійснюється за рахунок  державної субвенції, дотацій та місцевих коштів.
 
Голова райдержадміністрації Віталій Батіг наголосив на ефективності  капіталовкладень, які останніми роками  були спрямовані в освітню галузь. Очільник району відзначив високий рівень підготовлених матеріалів для колегії відділу освіти.« повернутися до списку новин