Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Реєстрація на «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»

З 03 січня 2018 року на сайті студії онлайн-освіти EdEra (https://www.ed-era.com/nus) відкрита реєстрація на безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року

 


Реєстрація на «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»


Міністерство освіти і науки України, студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка «Освіторія» разом із партнерами розробили безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи. Його мета — ознайомити вчителів з новим державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
Реєстрація на онлайн-курс відкривається 03 січня 2018 року. Онлайн-курс буде відкритий для перегляду і проходження одразу після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Про порядок і дату старту навчання буде повідомлено додатково.
Для проходження курсу потрібно:
1. Зареєструватися за посиланням https://ed-era.com/nus й натиснути на одну з кнопок, які виділені нижче.

 

 

Після цього з'явиться форма для реєстрації на сайті.

 


1.1. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму. Потім натисніть на кнопку внизу «Створити обліковий запис». На електронну пошту (яку Ви вказали у формі) надійде лист із підтвердженням. Після цього курс з’явиться у Вашому кабінеті.
1.2. Якщо ви вже зареєстровані на сайті EdEra, реєстраційну форму заповнювати не потрібно . Натомість натисніть на кнопку «Вхід», введіть електронну пошту й пароль, знову натисніть на кнопку «Вхід». Курс з’явиться у Вашому кабінеті.
2. Навчальні матеріали курсу стануть доступними для перегляду й навчання після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Далі вони будуть публікуватися згідно розкладу, який згодом буде розміщений на платформі. Про початок навчання й публікацію нових матеріалів, а також про порядок проходження курсу й пов’язану з цим інформацію, Вас сповіщатимуть через електронну пошту, за якою Ви зареєстровані на сайті EdEra.

 

Якщо у Вас виникли проблеми із реєстрацією, доступом до матеріалів або інші запитання, звертайтеся цілодобово за контактними даними:
 

E-mail: info@ed-era.com
Телефони: +38 097 919 14 84 (Олександр Папіш)
+38 063 380 60 42 (Ілля Філіпов)
Facebook: https://www.facebook.com/EdEraUa/

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, управління класом, методики компетентнісного та інтегрованого навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.
Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. Наявність сертифікату про успішне проходження курсу обов’язкова для вчителів, що навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.
Також розроблено інтерактивний посібник-глосарій EdEra Books (https://edera.gitbooks.io/glossary/) із короткими теоретичними відео та навчальними текстами з онлайн-курсу. Так вчителі матимуть швидкий доступ до важливої методичної інформації.


ПРОГРАМА КУРСУ

 

Модуль 1. Загальний огляд
Модуль 2. Організація класу (Classroom management)
Модуль 3. Інтегроване навчання
Модуль 4. Методики викладання у 1 класі
Модуль 5. Нейропсихологія
Модуль 6. Інклюзивна освіта« повернутися до списку новин