Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Педагогічна вітальня молодого педагога початкової освіти

Засідання районної Педагогічної вітальні молодого педагога початкової освіти (0-3 роки стажу) з теми «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні і виховання молодшого школяра як один із шляхів побудови Нової української школи»

 

 

15 березня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці відбулося засідання районної Педагогічної вітальні молодого педагога початкової освіти (0-3 роки стажу) з теми «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні і виховання молодшого школяра як один із шляхів побудови Нової української школи».

 

Директор школи Лесь М.А. представила вчителів початкових класів освітнього закладу та ознайомила учасників заходу з планом роботи.

 

Дванадцять молодих педагогів переймали досвід роботи, спостерігаючи у 4 класі інтегрований урок  літературного читання та української мови з використанням стратегій критичного мислення «Байки Езопа. «Двоє приятелів і ведмідь», проведений на високому методичному рівні  вчителем Гонтою Г.П. Вони «приміряли на себе роль мами другокласника» на сімейно-психологічному практикумі у 2 класі «Як виховати у дитини любов до книжки», ґрунтовно підготовленому та майстерно проведеному вчителем Коваль А.І. Цікаві практичні поради  подала з методики проведення екскурсій з учнями молодшого шкільного віку та продемонструвала навчальне відео вчитель 1 класу Дрозда О.М. Багато позитивних емоцій викликав психологічний тренінг «Емоційна компетентність вчителя», продемонстрований вчителем 3 класу Гуменюк О.В.

 

Методист з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. провівши обговорення відкритих методичних заходів та обмін думок з питання використання прийомів критичного мислення на уроках в початкових класах, залучила молодих спеціалістів до пізнавального тренінгу «Професійні якості особистості молодого педагога».« повернутися до списку новин