Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Козацький Гарт 2019

Завершились традиційні щорічні змагання школярів Тернопільщини «Козацький Гарт 2019», організовані Тернопільський обласним відділенням КФВС МОНУ та Тернопільським міським центром фізичного здоров'я населення. Гусятинський район представляла команда школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів села Постолівка, яка зайняла третє призове місце

 

 

 

 

 

Завершились традиційні щорічні змагання школярів Тернопільщини «Козацький Гарт 2019», організовані Тернопільський обласним відділенням КФВС МОНУ та Тернопільським міським центром фізичного здоров'я населення.

Гусятинський район представляла команда школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів села Постолівка. Крім них, учасниками змагань стали команди ще 10 закладів загальної середньої освіти районів, громад та селищних рад, в складі яких змагались 130 юнаків та дівчат від 5 до 10 класів.

Традиційними стали етапи змагань: стрибки на скакалці на час, стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9м, естафета, яка складається з 10 етапів, а на завершення перетягування канату.

Після підрахунку усіх набраних очок та завдяки перемозі у човниковому бігу учні ЗОШ І-ІІІ ст. села Постолівка Гусятинського району (вчитель Р.Я.Гриньків) зайняли третє призове місце.

Команди переможці та призери змагань нагородженні грамотами, медалями організаторів змагань та цінними подарунками ТМ «Ласунка».

Вітаємо юних спортсменів і бажаємо нових перемог!« повернутися до списку новин