Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вихователів різновікових груп

30 жовтня 2017 року на базі Копичинецького закладу дошкільної освіти «Барвінок» відбувся семінар-практикум вихователів різновікових груп

 

 

 

 

30 жовтня 2017 року на базі Копичинецького закладу дошкільної освіти  «Барвінок» відбувся семінар-практикум вихователів різновікових груп на тему: «Виховання у дітей дошкільного віку позитивного емоційно-ціннісного ставлення до довкілля та логіко-математичний розвиток в процесі екологічного виховання».

 

Захід розпочала Горошок О.О., вихователь-методист дошкільного навчального закладу. Вона привітала присутніх та виступила з теми «Виховання екологічної культури дошкільників». Учасники семінару переглянули відкриті заходи: інтегроване заняття у І молодшій групі «Подорож до лісу» (вихователі Стахова С.Р. та Фурик Л.В.), заняття з сенсорного розвитку з використанням оздоровчих технологій у ІІ молодшій групі «Пригоди Каштана» (вихователь Гардош О.І.), заняття з математики у середній групі «Врятуємо їжачка» (вихователь Ждан Н.М.).

 

На завершення семінару-практикуму традиційно було проведено майстер-клас із виготовлення осінніх декорацій (Топольницька І.С, вихователь Хлопівського закладу дошкільної освіти та Гардош О.І., вихователь Копичинецького закладу дошкільної освіти).

 

Методист Гусятинського РМК з дошкільної освіти Грунська Н.С. підвела підсумки та надала методичні рекомендації.

 

⇒Фото семінару-практикуму вихователів різновікових груп« повернутися до списку новин