Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Гусятинські рятувальники розповіли школярам про робочі будні бійців Служби порятунку

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків відбулася громадська пізнавальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Надзвичайно цікавою та корисною для учнів була зустріч з працівниками Гусятинського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

 

 

 

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків відбулася громадська пізнавальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Надзвичайно цікавою та корисною для учнів була зустріч з працівниками Гусятинського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області.

 

Головним завданням заходу є ознайомлення школярів із основними правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника. Захід став для малечі цікавим наочним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

 

Під час заходу дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши каски пожежних.

 

На завершення зустрічі працівники оперативно-рятувальної служби запросили всіх бажаючих на екскурсію до пожежного підрозділу.« повернутися до списку новин