Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів

06 березня 2018 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету методистом Козачок Н.В. проведено засідання постійно діючого семінару практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Робота з дітьми з особливими освітніми  потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу»

 

 

 

06 березня 2018 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету методистом Козачок Н.В. проведено засідання постійно діючого семінару практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Робота з дітьми з особливими освітніми  потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

 

 

У ході семінару учасники обговорили проблему психолого-педагогічного супроводу  дітей в умовах інклюзивної освіти.

 

 

 

Практичний психолог НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Хоростків Глуха Л.Б. презентувала досвід роботи «Особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» та провела тренінгове заняття  на тему: «Використання арт-терапевтичних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». 

 

 

Попчук С.Я., практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Личківці, ознайомила учасників семінару з проективною психологічною методикою із використанням  метафоричних асоціативних карток (МАК).

 

 

 

Учасники семінару спільно виробили  рекомендації, щодо роботи практичного психолога та соціального педагога з дітьми з особливими потребами, їхніми батьками та педагогами.« повернутися до списку новин