Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Зустріч з робочих питань у галузі освіти

27 жовтня 2020 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмила Дудар взяла участь у зустрічі з головою Гусятинської райдержадміністрації Надією Галябардою, заступником голови РДА Степаном Новінчуком та начальником відділу фінансового забезпечення апарату райдержадміністрації Любою Боднар з робочих питань у галузі освіти

 

 

 

 

 

27 жовтня 2020 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмила Дудар взяла участь у зустрічі з головою Гусятинської райдержадміністрації Надією Галябардою, заступником голови РДА Степаном Новінчуком та начальником відділу фінансового забезпечення апарату райдержадміністрації Любою Боднар з робочих питань у галузі освіти. 
Увага акцентувалася на початку реалізації проекту «Капітальний ремонт, енергозберігаючі заходи ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Личківці Гусятинського району Тернопільської області (термомодернізація фасадів, заміна системи опалення)». Проаналізовано проблемні моменти, визначено шляхи їх вирішення.
Окрім цього, йшлося про проведення підготовчих робіт для своєчасного початку опалювального сезону в закладах освіти району.

 


 « повернутися до списку новин