Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

З батьківською підтримкою

Про пріоритети школи на навчальний рік, про те, як створити дітям комфортні умови для навчання, йшлося на загальношкільних батьківських зборах, які відбулися 10 листопада 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці

 

 

 

Чи може відбуватися освітній процес без батьків? Звичайно, ні. Участь останніх є важливою запорукою успішного навчання дитини і формування її як особистості. Тому дуже хочеться, щоб батьки були активними, ініціативними і свідомими того, чим живе школа і як у ній почуває себе їхня дитина. І поговорити про пріоритети школи на цей навчальний рік, про успіхи та труднощі у шкільному житті, про те, як створити дітям комфортні умови для навчання, зібралися на загальношкільних батьківських зборах, які відбулися 10 листопада 2017 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці.

 

 

 


 

Перед батьками виступили учні, демонструючи свої творчі досягнення, дирекція школи – з аналізом перспектив та можливостей для розвитку школи. Зокрема, ініціювали правила користування у школі мобільними телефонами, розглянули питання проведення профілактичних щеплень учнів, продемонстрували батькам переваги створення опорної школи. Питання класних колективів розглядалися на класних зборах.

 

Директор школи Хорощак Н.С.« повернутися до списку новин