Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Призові місця вихованців Гримайлівської районної станції юних техніків у міжнародному турнірі зі спортивної радіопеленгації

Вихованці Гримайлівської районної станції юних техніків взяли участь у  міжнародному турнірі зі спортивної радіопеленгації в м. Львів серед учнівської молоді Китайської Народної Республіки, Румунії, Словаччини, Польщі, Білорусі та України

 

 

 

 

Вихованці Гримайлівської районної станції юних техніків взяли участь у міжнародному турнірі зі спортивної радіопеленгації серед учнівської молоді, який проходив з 06 по 11 серпня 2018 року в Львові. Учасниками змагань були школярі з різних країн: 120 дітей з провінцій Китайської Народної Республіки, юнацькі збірні Румунії та Словаччини, учнівська молодь з Польщі та Білорусі, а також юнацькі збірні Хмельницької, Львівської, Сумської та Тернопільської областей України.

Тернопільщину представляли вихованці Гримайлівської та Збаразької СЮТ.

Основна мета турніру – оздоровлення дітей, надання можливості поспілкуватися зі своїми однолітками з інших країн світу.

Час летів дуже швидко. Зранку забіги на різних дисциплінах, а саме: спринт, радіоорієнтування, класичні дистанції на 3,5 та 144 Мгц, після кожного змагального дня – екскурсії, вечори у крузі однолітків з різних країн.

У перший день  Брюховецький ліс – класична дистанція на 3,5Мгц. У віковій категорії Ж-14 вихованка Гримайлівської СЮТ, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Самолусківці Стадник Катерина зайняла І місце.

Другий змагальний день пройшов у м.Львів (Стрийський парк) у дисципліні – радіоорієнтування, де усі наші діти, хоча на п’єдестал не потрапили але увійшли в 10-у кращих, за що кожен учасник одержав сертифікат за особисто зайняте місце.

У третій день змагань у Брюховецькому лісі відбулась  класична дистанція на 144 Мгц, де наші земляки теж одержали сертифікати за потрапляння у 10-у кращих.

У заключний день з дисципліни «радіо орієнтування» ІІІ місце у віковій категорії Ч-16 зайняв вихованець Гримайлівської СЮТ Шаварин Сергій.

А у вечері відбулася церемонія нагородження. Для дітей організували солодкий фуршет, під час якого вони обмінювалися сувенірами, розповідали про традиції своїх країн, спілкувались між собою різними мовами та мовою жестів.

Турнір завершився, а вражень та позитивних емоцій залишилось дуже багато.

 

Сідляр М.С., директор Гримайлівської СЮТ« повернутися до списку новин