Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської ОДА

15 квітня 2019 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Оксана Кащишин взяла участь у розширеному засіданні колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

15 квітня 2019 року відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

У роботі колегії брали участь Любомир Крупа, заступник голови Тернопільської обласної ради,  керівники місцевих органів управління освітою, методичних установ, закладів інституційного догляду та виховання дітей, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області, директори ТОКІППО, НМЦ ПТО в Тернопільській області.

На розгляд колегії винесено наступні питання:

• про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р., участі учнівської та студентської молоді в предметних конкурсах, Всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях;

• про стан виконавської дисци пліни в органах управління освітою та закладах освіти області щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови обласної державної адміністрації та управління освіти і науки облдержадміністрації.

Обговорено ще ряд важливих питань, визначено невідкладні завдання для їх реалізації, прийнято відповідні рішення та підбито підсумки  роботи колегії.

 

 « повернутися до списку новин