Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Просвітницький інтерактивний захід з елементами тренінгу щодо впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес

13 березня 2018 року для педагогів Гусятинського району організовано просвітницький інтерактивний захід з елементами тренінгу «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

 

 

 

 

13 березня 2018 року для педагогів району організовано просвітницький інтерактивний захід з елементами тренінгу «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

До присутніх із вітальним словом звернувся голова Гусятинської районної державної адміністрації Батіг В.С., який наголосив, що одним із завдань Хартії є перетворення населення України у спільноту відповідальних громадян.

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. привернула увагу освітян до втілення в навчальних закладах системи духовних і моральних цінностей, що пропонує Українська Хартія вільної людини; представила педагогам організаторів та тренерів заходу: завідувача Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Світозару Хому, методиста Центру виховної роботи Лілію Мудрик, голову ГО «Гуртом!», співкоординатора реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області Ігоря Ковалика, доктора біологічних наук, доцента, завідувача кафедри медичної інформатики ТДМУ імені І.Горбачевського, голову ради ГО «Центр Гармонія», заступника голови ГО «Гуртом!» Дмитра Вакуленко.

Тренери акцентували увагу педагогічних працівників на основних ідеях Української Хартії вільної людини, на важливості громадянської освіти школярів, які не боятимуться в майбутньому відповідальності і візьмуть свою особисту долю, як і долю країни, у свої руки. Цікавими та пізнавальними для учасників були тренінгові вправи «Історія в дорозі», «Хто такий лідер», «Великий лідерський секрет». Організаторами заходу надано методичні рекомендації освітянам щодо впровадження Української Хартії вільної людини у навчально-виховний процес. Усі учасники отримали сертифікати.

У рамках просвітницького заходу проведено зустріч із лідерами учнівських самоврядувань закладів загальної середньої освіти району, членами районного клубу «Патріот». Увагу школярів акцентовано на необхідності для сучасної молоді жити у свободі, правді та любові, бути активним, мислячим громадянином своєї держави.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин