Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Уряд ухвалив постанову про повернення коштів учасникам пробного ЗНО

Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову щодо повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році. Виплата коштів учасникам пробного ЗНО відбудеться найближчим часом і буде здійснюватися через відділення «Приватбанку»

 

 

 

 

Урядовий портал повідомив, що Кабінет Міністрів України на засіданні 17 червня ухвалив постанову щодо повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив: «По-перше, ми сьогодні приймаємо постанову, якою повертаємо кошти за пробне ЗНО, а по-друге, наразі немає жодних підстав, щоб ЗНО не проводити, воно відбудеться за визначеним планом. Ніякого повернення корупції у виші шляхом скасування ЗНО не буде. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти і вони його матимуть». 

Представляючи проект відповідної постанови, в.о. Міністра освіти та науки України Любомира Мандзій пояснила, що виплата коштів учасникам пробного ЗНО відбудеться найближчим часом і буде здійснюватися через відділення «Приватбанку». 

«Учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів на картку. Тим, у кого немає картки, повідомлення буде про те, що картка з коштами чекає на них у найближчому відділенні «Приватбанку», - пояснила Любомира Мандзій.

Крім того, Любомира Мандзій спростувала інформацію ЗМІ про наміри влади скасувати зовнішнє незалежне оцінювання цього року.

 

Детальніше за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-uhvaliv-postanovu-pro-povernennya-koshtiv-uchasnikam-probnogo-zno« повернутися до списку новин