Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Житиме повік в серцях народу довічна вдячність воїнам УПА

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбувся виховний захід «Житиме повік в серцях народу довічна вдячність воїнам УПА»

 

 

 

 

«Будь горда, Україно, за них.
Ти вічна в їх жертві,
А вони вічні в тобі»
                     Марко Боєслав


Відзначаючи 75-річницю створення Української Повстанської Армії, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбувся виховний захід «Житиме повік в серцях народу довічна вдячність воїнам УПА», який підготували учні 9 класу з класним керівником Дроник О.Я.
 

 

Українська Повстанська армія не мала аналогів у світовій історії. Вона впродовж більше як 10 років вела нерівну героїчну боротьбу з ворогом, який переважав її в десятки чи в сотні разів. УПА вкрила себе невмирущою славою в боротьбі за створення Української незалежної держави. Про історію створення УПА, її керівників, про героїзм повстанців цікаво розповіла учитель історії Вітко Л.Б.

 


Патріотичні вірші, спів повстанських пісень вокальним ансамблем «Співаночка», літературна композиція «Україно! Це твої Сини...», перегляд документальних фільмів про діяльність УПА - створили незабутнє патріотичне свято для всіх присутніх. Захід доповнювала книжкова виставка.

 


 

Присутні у залі вшанували пам'ять героїв УПА, промовили молитву та засвітили свічку.
 

 

«Віримо, що воля, свобода, незалежність українського повстанця є вічними, а українська нація – непереможною. Сподіваємось, що захід залишив позитивний слід у формуванні патріотичного духу наших школярів.»

Вітко Л.Б.« повернутися до списку новин