Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників»

МОН України пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників». Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою  до 24 червня 2019 року

 

 

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників».

Проектом наказу пропонується затвердити порядок конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Основною ціллю державного регулювання є визначення механізму проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою  до 24 червня 2019 року за адресами:

     Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; 

     e-mail: mishchenkov@mon.gov.ua, Міщенков Євген Сергійович;

     тел./факс: (044)481-47-62;

     Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

     е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Джерело: сайт Міністерства освіти і науки України« повернутися до списку новин