Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Зустріч з героями у шкільній родині

Пластуни загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці Гусятинського району (учні 8-х класів) разом з керівником гуртка Федорович Р.В. та класними керівниками Ухач О.Я. і Підколодною І.М. провели урок мужності «Зустріч з героями в шкільній родині»

 

 

 

 

Пластуни загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці Гусятинського району (учні 8-х класів) разом з керівником гуртка Федорович Р.В. та класними керівниками Ухач О.Я. і Підколодною І.М. провели урок мужності «Зустріч з героями в шкільній родині».

У гості до школярів завітали воїни АТО Боднарчук Григорій Іванович, Москалюк Тарас Михайлович, Пилипів Василь Іванович та поділилися спогадами про службу й участь у військових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Учням цікаво було дізнатися і про побут солдатів, і про співжиття з мирним населенням Донбасу, про почуття дружби, обов’язку, честі. Хвилиною мовчання вшанували усіх героїв, які віддали своє життя за мирне небо у нас над головою. А завершилася зустріч приємним чаюванням.

Федорович Р.В.,

керівник гуртка ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці« повернутися до списку новин