Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Проведення показового Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та комплексних об’єктових тренувань

25 квітня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Хоростків проведено показовий День цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та комплексних об’єктових тренувань у закладах загальної середньої освіти Гусятинського району

 

 

 

25 квітня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Хоростків проведено показовий День цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та комплексних об’єктових тренувань у закладах загальної середньої освіти Гусятинського району.

 

У заході взяли участь начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А, заступник голови Хоростківської ОТГ з гуманітарних питань Лівель О.О., керівники закладів загальної середньої освіти Гусятинського району, представники пожежно-рятувальної служби.

 

На урочистій лінійці виступила дружина юних пожежників "Стріла" із ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці та в цікавій формі ознайомила хоростківських школярів із правилами техніки безпеки в умовах надзвичайних ситуацій. Учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Хоростків у своєму виступі згадали події Чорнобильської трагедії.

 

Далі була евакуація в режимі пожежі та гасіння осередку загорання хоростківськими пожежниками-рятувальниками під керівництвом Собківа В.І. - начальника Хоростківської РПС-21.


Наступним цікавим та захоплюючим етапом у вивченні правил поведінки під час надзвичайних ситуацій став загальношкільний квест "Цивільний захист це не жарти", у якому взяли участь учні 5-11 класів.

 
Також відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю головного державного інспектора Гусятинського районного відділу управління ДСНС України в Тернопільській області Свинарчука І.С.« повернутися до списку новин