Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Заняття районного методоб’єднання вчителів основ здоров’я

18 лютого 2020 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Товсте відбулося заняття районного методоб’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Реалізація сучасних педагогічних технологій освіти на засадах компетентнісного підходу до викладання основ здоров’я в контексті Нової української школи»

 

 

 

 

 

18 лютого 2020 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Товсте відбулося заняття районного методоб’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Реалізація сучасних педагогічних технологій освіти на засадах компетентнісного підходу до викладання основ здоров’я в контексті Нової української школи».

З вітальним словом до педагогів району звернулися школярі. Виконуюча обов’язки директора школи Степанчук Марія Миколаївна ознайомила учасників методоб’єднання з основними напрямами роботи та досягненнями закладу.

У своєму виступі методист з основ здоров’я Гусятинського районного методичного кабінету Гулик А.Т. розкрила актуальні проблеми розвитку фахової та професійної компетентності сучасного учителя основ здоров’я та вимоги, які стоять перед педагогами в умовах реформування шкільної освіти.

В практичній частині вчителі спостерігали та обговорювали відкритий урок основ здоров’я у восьмому класі на тему: «Небезпека ВІЛ інфікування», майстерно проведений вчителем основ здоров’я загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Товсте Гунько Галиною Антонівною у співпраці з шкільним психологом Козловою Людмилою Василівною.

Досвідом роботи, власними напрацюваннями з проблем поділилися творчо працюючі вчителі основ здоров’я району. Голова районного методичного об’єднання учителів основ здоров’я, Бойко Г.В., учитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Раштівці виступила перед учасниками заняття з проблеми «Формування навчання здорового способу життя на основі використання інноваційних технологій».  Волощук І.Р., учитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Котівка поділилася з педагогами району своїми напрацюваннями з проблеми «Розвиток критичного мислення на уроках основ здоров’я в контексті розбудови Нової української школи». Цимбаліста А.О., учитель НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Калагарівка залучила учасників заняття до тренінгу «Безпека онлайн. Безпечне спілкування» та виготовлення лепбуку.  Смолярська О.З. учитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів виступила перед учасниками з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів на уроках основ здоров’я».

У заключній частині підведено підсумки роботи та вироблено методичні рекомендації для вчителів основ здоров’я району.« повернутися до списку новин