Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про підготовку та проведення травневих заходів у Гусятині

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня Матері, Дня героїв та проведення фестивалю «Пісенні Медобори»

 

 

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня Матері, Дня героїв та проведення фестивалю «Пісенні Медобори», яка відбулася 4 травня 2018 року в заступника голови районної державної адміністрації Галябарди Н.В.

 

Учасники зустрічі обмінялися думками з питань проведення зазначених заходів, зупинилися на організаційних моментах та узгодили окремі  позиції.

 

Так, хода до Меморіалу Слави в Гусятині, мітинг-реквієм, панахида відбудуться 8 травня об 10 годині, 9 травня керівники району спільно із представниками місцевої влади відвідають ветеранів Другої світової війни, 13 травня в районному будинку культури відбудеться свято матері,  20 травня вшановуватимемо Героїв, а 27 травня зустрічатимемо учасників  мистецького фестивалю «Пісенні Медобори» та завітаємо на гала-концерт його переможців, який попередньо визначено проходитиме на стадіоні.

 « повернутися до списку новин