Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Інструктивно-методична нарада щодо проведення І етапу Всеукраїнських змагань "Cool Games"

12 грудня 2019 року проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями фізичної культури з питань підготовки та проведення у Гусятинському районі І етапу Всеукраїнських змагань "Cool Games"

 

 

 

 

 

 

12 грудня 2019 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями фізичної культури району, Гусятинської ОТГ, Коцюбинецької ОТГ з питань підготовки та проведення у районі І етапу Всеукраїнських змагань "Cool Games". 
 

Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Cool Games", ініційований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ВГО" Українська Федерація учнівського спорту", був розроблений для того, щоб популяризувати інноваційні підходи до шкільних уроків фізичної культури та мотивувати дітей займатися спортом. 
 

Вчителі фізкультури разом з методистом Гусятинського райметодкабінету Марусин Г.П. обговорили регламент проведення районного спортивного заходу, перелік та кількість реквізиту, необхідного для проведення естафет та переглянули навчальний відеоролик по правилах проведення цих ігор. Вчителі активно включилися в обговорення, пропонуючи конструктивні рішення з питань проведення спортивно-масового заходу.
 

 « повернутися до списку новин