Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Організація навчально-виховного процесу в початковій школі в контексті реформування початкової освіти та реалізації концепції Нової української школи

23 серпня 2017 року відбулося  засідання  районного  методичного  об’єднання  вчителів  1-4 класів.

 

 

 

 

23 серпня 2017 року у приміщення Гусятинської райдержадміністрації  відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів 1-4 класів з теми «Організація навчально-виховного процесу в початковій школі в контексті реформування початкової освіти та реалізації концепції Нової української школи».

 

 

Методистом з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. презентовано  освітянській аудиторії проект оновленого Державного стандарту початкової загальної освіти, підведено підсумки роботи з вчителями початкових класів у 2016/2017 н.р. та визначено завдання РМО вчителів початкових класів на 2017/2018 н.р.

 

 

Педагоги опрацювали  нормативну базу забезпечення навчально-виховного процесу в початковій школі та інструктивно-методичні матеріали  з питань початкової освіти. Ознайомились із методичними рекомендаціями МОН України, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти щодо викладання навчальних дисциплін у початковій школі в 2017/2018 н.р. та рекомендаційним бібліографічним списком.

 

 

У практичному модулі засідання з питання викладання нового курсу за вибором у 2-4 класах «Фінансова грамотність» виступила Железняк В.О., районнийтренер з даного курсу із НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м.Хоростків.

 

Кравець А.М., вч. 3 кл. НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ» с.Малі Бірки, яка відзначена диплом ІІІ ступеня за результатами обласного конкурсу на кращий конспект у ЗОШ І ступеня з базових дисциплін на національно-патріотичну тематику, представила використання педагогічних інновацій, зокрема біоадекватної технології,  на уроках в початкових класах.« повернутися до списку новин