Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Новітні технології як засіб підвищення якості шкільної природничої освіти

20 березня 2018 року відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології та хімії Гусятинського району

 

 

 

 

Відповідно до плану роботи Гусятинського районного методичного кабінету 20 березня 2018 року на базі РЦДЮТ відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій на тему «Новітні технології як засіб підвищення якості шкільної природничої освіти».

 

В інформаційній частині методист Янюк І.Я. запропонувала присутнім переглянути і обговорити презентацію щодо можливостей використання сучасних технологій навчання на уроках біології та хімії, а також звернула увагу на підготовку завдань для ДПА з природничих дисциплін.

 

У практичній частині  досвідом використання новітніх технологій навчання поділилися вчителі природничих дисциплін ЗОШ І-ІІІ ст. с.Коцюбинці  Павлюх С.В., НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімгазія» м.Копичинці Лозовська І.І., ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці Репко О.З..

 

Світлана Іванівна Василькевич, вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці,  ознайомила присутніх з матеріалами, які розглядалися на тренінгу з кліматичної освіти для педагогічних працівників «Клімат змінюється. Час діяти», запропонувала колегам взяти участь в тренінгових вправах.

 

Присутні переглянули екологічний відеоролик про «Папероїда» і вирішили   підтримати ініціативу школярів Хмельниччини щодо збору макулатури.« повернутися до списку новин