Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

День цивільного захисту та комплексних об’єктових тренувань на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці

17 квітня 2019 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Личківці Гусятинського району відбувся показовий День цивільного захисту та комплексних об’єктових тренувань

 

 

 

 

 

17 квітня 2019 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбувся показовий День цивільного захисту та комплексних об’єктових тренувань. На заході були присутні Кащишин Оксана Адамівна, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації, Бойчук Олег Корнелійович, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністраці, Цвігун Галина Йосипівна, завідувач Гусятинського районного методичного кабінету, директори шкіл Гусятинського району, працівники Гусятинського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Головними завданнями Дня цивільного захисту було вдосконалення шкільним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Заходи проводились за участі особового складу Гусятинського РВ та 10 ДПРЧ Управління ДСНС України у Тернопільській області. Рятувальники провели навчальні заняття, створили імпровізовану пожежу, продемонстрували  порядок використання засобів пожежогасіння, залучаючи учнів школи.

Для хлопців 7-11 класів учитель Кришталович І.М. провів практичні навчання з використання засобів індивідуального захисту та макетів вибухових пристроїв. На занятті був присутній воїн АТО Квока Віталій Іванович, який більш детально ознайомив школярів з вибухонебезпечними предметами, розповів як вони використовуються в умовах бойових дій, їх радіус ураження і яка небезпека при неправильному використанні. Рятувальники теж долучилися до заняття, ознайомили учнів з причинами виникнення пожеж та правилами пожежної та техногенної безпеки, порядком дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Для учнів 5 і 6 класів та дівчат 7-11 класів практичний психолог Попчук С.Я. та медична сестра Квока І.П. провели практичні навчання з надання першої домедичної допомоги та уникнення паніки під час евакуації.

Школярі були залучені до транспортування потерпілих, реанімаційних заходів, надання допомоги при опіках.« повернутися до списку новин