Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Виїзне засідання колегії райдержадміністрації відбулося у с.Яблунів

26 червня 2018 року у с.Яблунів відбулося виїзне засідання колегії Гусятинської районної державної адміністрації, під час якого начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. звітувала про організацію роботи щодо розгляду звернень громадян у відділі

 

 

 

 

 

 

26 червня 2018 року у с.Яблунів відбулося виїзне засідання колегії Гусятинської районної державної адміністрації під керівництвом голови РДА Батога В.С.

Перед початком обговорення питань порядку денного, учасники колегії мали змогу ознайомитися із соціальною інфраструктурою села. Вони побували в опорному навчальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», який має дві філії у с.Тудорів та у с.Сухостав, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, відвідали музичну школу, сільську бібліотеку-філіал ЦБС.

 

                                                                                                                    Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів

 

 

 

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. звітувала про організацію роботи щодо розгляду звернень громадян у відділі освіти, сім'ї, молоді та  спорту. Відповідно до чинного законодавства розроблялися і реалізовувалися заходи з покращення організації роботи зі зверненнями, затверджено графік прийому громадян керівництвом та телефон «гарячої» лінії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації на 2018 рік та організовано «гарячу»  телефонну лінію, юридичні консультації на громадських засадах.

 

Упродовж 2017 року до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (з урахуванням звернень, що надійшли на телефонну «гарячу лінію») поступило на розгляд 87 звернень громадян.

За 5 місяців 2018 року не надходили  повторні звернення громадян, що свідчить про своєчасне вирішення звернень або надання роз’яснень.

Про здійснення Яблунівською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади доповіла Семеняк О.Й., керівник апарату Гусятинської райдержадміністрації.

Підсумував роботу засідання колегії голова райдержадміністрації Батіг В.С.

Під час засідання колегії члени колегії та присутні в залі змогли отримати вичерпні відповіді та консультації  на свої запитання.

 

 « повернутися до списку новин