Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ-й Світовій війні

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів

 

 

 

 

Шановні колеги та учнівська молодь!

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також на виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів.

Гасло Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги традиційне – «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Принагідно нагадуємо, що символом вшанування жертв війни є Мак пам’яті.

Матеріали та перелік корисних тематичних посилань, рекомендованих Міністерством освіти і науки Україниможна переглянути за посиланнями:

Лист МОНУ_Ден__пам’ятi

Супровiдний лист УІНП_8-9_травня.pdf.

Матеріали інституту про 8_та_9_травня.pdf.

Просимо врахувати надану інформацію під час підготовки заходів, матеріалів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, поширювати рекомендації та додані за посиланнями візуальні, відео- та довідкові матеріали, а також сприяти їх широкому розповсюдженню у закладах освіти.

 « повернутися до списку новин