Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада за результатами співбесіди із головою облдержадміністрації С.Барни

14 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді в Гусятинській райдержадміністрації за результатами співбесіди із головою облдержадміністрації Барни С.С., яка проводилася 05 травня 2018 року

 

 

 

 

14 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді в Гусятинській райдержадміністрації за результатами співбесіди із головою облдержадміністрації Барни С.С., яка проводилася 05 травня 2018 року.

 

Нараду провів голова райдержадміністрації Батіг В.С. за участю начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, районних служб та керівників медичних установ. Йшлося про стан фінансування закладів освіти (про наповнюваність класів), культури, охорони здоров'я; про легалізацію зайнятості населення; про стан ринку праці; про роботу відділу державної реєстрації райдержадміністрації; про рейтингову оцінку соціально-економічного розвитку району; про створення сільськогосподарських кооперативів та розвиток тваринництва; про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проплати за спожиті енергоносії; про роботу ЦНАП та збільшення переліку послуг.

 

Після розгляду усіх запланованих питань, голова райдержадміністрації висловив низку зауважень та окреслив ряд завдань до виконання присутнім керівникам щодо покращення рейтингових показників району.

 

 

 

 « повернутися до списку новин