Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Зустріч освітян Гусятинського та Чортківського районів на базі опорного закладу "НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ" м.Хоростків"

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. для своєї колеги начальника відділу освіти Чортківської райдержадміністрації Гульки І.М. та директорів закладів освіти Чортківського району на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м.Хоростків організувала презентацію опорного закладу «Створення опорного закладу, як ресурс інноваційного розвитку освіти»

 

 

28 листопада 2017 року відбулася зустріч освітян Гусятинського та Чортківського районів.

 

Гостей привітали голова Гусятинської районної державної адміністрації Батіг В.С. та перший заступник Гайдук І.В.

 

Начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. для своєї колеги начальника відділу освіти Чортківської райдержадміністрації Гульки І.М. та директорів закладів освіти Чортківського району на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ» м. Хоростків організувала презентацію опорного закладу «Створення опорного закладу, як ресурс інноваційного розвитку освіти».

 

Ворона Г.Ю., директор школи ознайомила присутніх з нормативною та матеріально-технічною базою, показавши переваги опорного закладу у наданні якісних освітніх послуг.

 

Також освітяни мали змогу відвідати уроки біології та географії з використанням інноваційних технологій, мультимедійних та інтерактивних засобів навчання де побували у ролі учнів, а заняття провели досвідчені педагоги Щур І.С. та Максимчук Н.І.« повернутися до списку новин