Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів англійської та французької мов

На базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці Гусятинського району відбулося заняття семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Сучасні підходи до організації компетентнісно орієнтованого навчання іноземної мови»

 

 

 

30 січня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці відбулося заняття семінару-практикуму вчителів англійської та французької мов на тему: «Сучасні підходи до організації компетентнісно орієнтованого навчання іноземної мови».

 

У процесі роботи педагоги  обговорили актуальні питання іншомовної освіти сьогодення: особливості викладання іноземної мови у початковій школі, сучасні підходи до організації компетентнісно орієнтованого навчання іноземної мови, новий формат завдань ЗНО 2018 року (Гулик А.Т., методист РМК).

 

Особливу увагу у роботі семінару було відведено тренінгу у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», майстерно проведеному вчителем НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці Таньковою Ольгою Михайлівною за результатами участі у відповідних тренінгових заняттях, організованих Британською Радою в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України. В ході тренінгу педагоги опрацьовували питання іншомовної освіти XXI століття, ефективного планування уроків, визначення мети та підвищення результативності уроків.

 « повернутися до списку новин