Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання Школи професійної адаптації молодого вихователя закладу дошкільної освіти

26 листопада 2019 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбулося засідання Школи професійної адаптації молодого вихователя ЗДО на тему «Розвиток майстерності педагога закладу дошкільної освіти. Професійно значущі якості педагога-дошкільника та їх вплив щодо покращення освітнього процесу»

 

 

 

 

 

26 листопада 2019 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбулося засідання Школи професійної адаптації молодого вихователя ЗДО на тему «Розвиток майстерності педагога закладу дошкільної освіти. Професійно значущі якості педагога-дошкільника та їх вплив щодо покращення освітнього процесу».

Із міні-лекцією «Розвиток майстерності педагога закладу дошкільної освіти» перед вихователями виступила Грунська Надія Степанівна, методист з дошкільної освіти райметодкабінету, яка звернула увагу на основні функції вихователя, особистісні та моральні якості, знання методики освітнього процесу, мистецтво володіння спілкування.

Також учасники засідання активно взяли участь у тренінгових завданнях з удосконалення власних професійно значущих якостей  та їх впливу на покращення навчально-виховного процесу. Традиційно на завершення засідання було проведено майстер-клас «Зимовий сувенір».

Участь у засіданні Школи професійної адаптації молодого вихователя закладів  дошкільної освіти викликало зацікавлення у молодих педагогів ЗДО та спонукало їх до прагнення розвивати свій професіоналізм для того, щоб відповідати іміджу сучасного вихователя закладу дошкільної освіти.« повернутися до списку новин