Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум педагогів-організаторів шкіл Гусятинського району

На базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця відбулося засідання постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів шкіл району

 

 

 

 

03 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця відбулося засідання постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів шкіл району на тему: «Формування в учнівської молоді української ідентичності, здатності до конструктивного діалогу та практики міжнаціональних стосунків».

 


Учасники семінару обговорили питання про вплив інтеграційних процесів в Україні на прояв патріотичних почуттів і нового ставлення до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу; обмінялися досвідом щодо організації роботи дитячих товариств, як одного із засобів формування активної громадської позиції дітей-підлітків.

 
Директор школи Вовк Я.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Люба Г.І. ,педагог-організатор Свирид М.П. ознайомили із творчим використанням нових форм і методів у роботі з дитячим колективом ЗОШ I-III ст. с. Городниця.

 

 

Увазі присутніх був представлений виховний захід «Україна понад усе», продемонстровано відеокліп «Небесна Сотня», відеоролик про загиблого воїна АТО, уродженця села Городниця Гурняка Віктора Петровича.

 

   

 

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця оформили виставку «Природа і дитячі руки творять чудеса».

 

    « повернутися до списку новин